Новини і Події

Візит Його Святості Дрікунґа К’ябґона Чецанґа Рінпоче

800 років тому, незрівняний засновник величної традиції Дрікунґ Каґ’ю, Кйобпа Джіктен Сумґон продемонстрував, як його фізична форма розчинилася в дгармадату. З величезною радістю повідомляємо, що з нагоди цієї річниці, дежатель нашої лінії Ваджрадгара Кончок Тензін Кунзанґ Тінлей Лгундруб (Дрікунґ К’ябґон Четсанґ Рінпоче) вперше здійснить візит в Київ у центр Його Превелебності Ґарчена Рінпоче “Дрікунґ Спільнота Ратнашрі”.

Його Святість Дрікунґ К’ябґон Чецанґ Рінпоче є одним із двох духовних керівників Дрікунґ Каґ’ю лінії тибетського буддизму. Детальніше з біографією можете ознайомитись на нашому сайті.

Лінія Дрікунґ Каґ’ю – одна з вісьми шкіл, які походять з Пгадру Каґ’ю – школи, заснованою Владикою Паґмодрупою, учнем Ґампопи. Після смерті Паґмодрупи Джиктен Сумґон заснувап Пгадру Каґ”ю в монастирі Денса Тіл, але через три роки заснував власну лінію, як пророкував Паґмодрупа. В 1179 році Дрікунґ Кйобпа Джиктен Сумгон заснував в районі Дрікунґ, що в Центральному Тибеті, головний монастир школи Дрікунґ Каґ’ю – Дрікунґ Тіл, також відомий як Джанґджуб Лінг. Так почалась історія Лінії Дрікунґ, яка і нині широко представлена в Тибеті, Індії та на Заході.
Вчення Лінії об’єднують дві традиції – Каг’ю та Нінґма. Найвідоміше вчення Лінії – Велика Пхова Дрікунґ, яка відрізняється від інших практик пхови особливими методами передачі та вважається найлегшим шляхом пхови, що опирається на блогословіння Вчителя.
Ще одне унікальне вчення Лінії Дрікунґ Каґ’ю – П’ятищаблева Магамудра. Обидва Обидва ці вчення походять від засновника лінії – Владики Джиктена Сумґона. Лінія Дрикунґ також відома видатними практикуючими, багато з яких досягли просвітлення за одне життя. В наші дні практики Лінії Слухання несуть благословіння великих майстрів.

Розклад Практик:

Згідно з проханнями Ґарчена Рінпоче та Друпона Церінґа Рінпоче, Й.С. Дрікунґ К’ябґон Четсанґ дарує наступну програму:
14 липня
18:30-20:30 Відкрита лекція присвячена темам миру, щастя та захисту навколишнього середовища (Вхід вільний)
15 липня
10:00-12:00 Посвячення Буди Амітабги
14:30-16:30 Вчення Великої Пхови Дрікунґ
17:00-19:00 Передача Великої Пхови Дрікунґ
16 липня
10:00-12:00 Посвячення П’ятищаблевої Магамудри
14:30-16:30 Вчення по Магамудрі
17:00-19:30 Ґуру Йоґа та Цоґ

Реєстрація на вчення є обов’язковою та відбуватиметься з 1 червня до 10 липня.

Зареєструватись

Організаційний внесок для участі в програмі становить 400 грн за кожен день вчень, загальна сума внеску за два дні становить 800 грн. Діють пільгові знижки для пенсіонерів, студентів та учасників АТО. Якщо Ви потребуєте пільгової участі, будь ласка, обов’язково заздалегідь зв’яжіться з організаторами по електронній пошті ratnashri.ua@gmail.com або за телефонами +38 095 271 76 88  або +38 093 904 17 85.

Всі кошти, зібрані на вченнях будуть використані на витрати, пов’язані з діяльністю Центру та приїздом Вчителів.

Ми будемо вдячні за будь-яку спонсорську підтримку або допомогу.

Запрошуємо всіх, хто пов’язаний з Лінією Дрікунґ Каґ’ю практикою, дружбою та хорошою кармою, прийняти участь в цій радісній та рідкісній події!