Дорогоцінний Вчитель Ґарчен Тріптрул Рінпоче у Києві

Його Превелебність Ґарчен Рінпоче, один з найважливіших Рінпоче лінії Дрікунґ Каґ’ю. Історія його інкарнацій сягає часів Ґара Чодінґпи, учня великого Жіктен Сумґона, засновника лінії Дрікунґ Каґ’ю. В часи стародавньої Індії його називали Ар’ядева, який був учнем великого майстра Нагарджуни. В сьомому столітті він був відомий як Логпо Ґар, міністр тибетського короля Дгарми Сонгцена Ґампо.

Усім своїм життям та діяльністю Ґарчен Рінпоче заслужив загальну повагу та визнання як великий йоґін та вчитель сучасності.

Цього разу вчення Ґарчена Рінпоче будуть присвячені Джецуну Міларепі –тантричному майстру Лінії Каґ”ю тибетського буддизму. Він вважається одним із найвеличніших йогінів, послідовником лінії магамудри Марпи, а також відомим поетом Тибету. Його “Сто тисяч пісень” не тільки описують його життя, а містять сутнісні тантричні вчення.

За допомогою чорнії магії, Міларепа спричинив загибель багатьох людей. Його вчитель Марпа допоміг йому очистити негативну карму, примушуючи до важкої роботи. Тільки після цього Марпа дарував Міларепі особливі тантричні вчення, отримані від Наропи та інших майстрів. Найвідомішими учнями Міларепи були Ґампопа та Речунґпа.

Розклад Практик:

16 серпня, 18:00 Відкрита лекція Ґарчена Рінпоче

Місце проведення:  уточнюється, вхід вільний

17 серпня, 17:00 – 19:30 Посвячення Міларепи

Організаційний збір: 300 грн.

18 серпня, 10:00 – 19:30 Вчення по пісням Міларепи, практика Міларепи

Організаційний збір: 600 грн.

19 серпня, 10:00 – 17:30 Вчення по пісням Міларепи, Ґуру Йога Міларепи та Цоґ

Організаційний збір: 400 грн.

Фінансові труднощі не є причиною для невідвідання вчень. В такому разі сума організаційного збору лишається на Ваш розсуд.

Організаційні збори не включають офіру для Рінпоче, яку Ви можете зробити особисто Дорогоцінному Вчителю, якщо забажаєте.

Якщо у вас є можливість допомогти центру в підготовці до вчень фінансово або організаційно, пишіть нам на [email protected] Ми будемо щиро вдячні за пожертви та іншу допомогу.

Інформація для людей, які планують приїхати з інших країн та міст.

Так як вчення проводяться безпосередньо в Києві, ми не займатимемося поселенням централізовано.
Якщо вам потрібно житло, то його можна знайти та забронювати за наступними посиланнями:
http://www.booking.com/, https://www.airbnb.com/, http://day.lun.ua/, http://svitrent.ua/, http://Dobovo.com/