Друпон Еше Занґмо (Рейчел Доддз) та Джорджио Савіліано

Друпон Еше Занґмо (Рейчел Доддз) та Джорджио Савіліано
Друпон Єше Зангмо є ученицею Ґарчена Рінпоче з 1999 року; у 2008 році вона завершила традиційний трирічний рітріт в Альморі під наставництвом Чампа Рігзін Рінпоче, і продовжила поглиблене вивчення практик і ритуалів. У 2010 році Й.С. Четсанґ Рінпоче уповноважив К’ябже Ґарчена Рінпоче дарувати Рейчел титул Друпон (Рітрітний Майстер).

Рекомендаційний лист Ґарчена Рінпоче для Рейчел Доддс:

Рейчел Доддс (Єше Занґмо) стала моєю ученицею у1999 році. Відтоді й до 2004 року вона відвідала усі літні рітріти у Чіно Валей, Арізона, де вивчала буддійську філософію та практики медитації. Вона жила і працювала в Інституті Буддизму Ґарчен в Арізоні, де практикувала щоденно, а також завершила стоденний рітріт по Чотирьох думках у 2002 році.

З 2003 по 2004 роки вона активно займалася організацією першого трирічного рітріту за участі західних учнів лінії Дрікунґ Каґ’ю. Цей рітріт проходив у Альморі з 2004 по 2008 роки під покровительством Й.С. Четсанґа Рінпоче та керівництвом Друпона Чампа Рігзін Рінпоче за монашою традицією. Також в рітріті брати участь ченці Дрікунґ Каґ’ю з різних регіонів Гімалаїв. Під час рітріту Рейчел практикувала повний П’ятищаблевий шлях Магамудри та Шість Йоґ Наропи, вогняні пуджі та опанувала усі аспекти ритуалів. З 2008 по 2009 роки Рейчел продовжила вивчення ритуалів, зокрема будування піщаних мандал, виготовлення торм, й поглибила свої знання різноманітних аспектів практик трирічного рітріту. Мешкаючи при бібліотеці Сонґстен у Дерадуні, Індія, вона допомагала Й.С. К’ябґону Четсанґу Рінпоче у різних справах та поглиблювала знання класичної та розмовної тибетської мови.

Я дуже задоволений прогресом Рейчел у її практиці та академічних заняттях і цілковито ручаюся за неї як за вчителя Дгарми. Я упевнений в якостях внутрішнього опанування та зовнішньої практики Рейчел, у її погляді та медитації. За ці якості Рейчел, за її щире бажання приносити благо істотам, я отримав від К’ябґона Четсанґа Рінпоче право присвоїти їй титул Друпона або Рітрітного Майстра.

Підписано: Кончок Ґ”ялцен (К’ябже Ґарчен Тріптрул Рінпоче)

16 лютого 2010 р.

Джорджио Савіліано поєднав вивчення хатха-йоґи багатьох традицій з інтенсивною практикою буддійської традиції Дрікунґ Каг’ю, що робить його унікальним вчителем з особливим розумінням дихання, тіла та свідомості. Він чотири роки навчався у Вищому інституті Італійської Федерації Йоґи та два роки в центрі йоги Сатьянанди (у 2004 році отримав диплом Біхарського університету Йоги, Індія). У 2006 році Джорджио вирішив поглибити практику медитації і в Індії зустрівся з Його Святістю Четсангом Рінпоче, прийняв Притулок у Трьох Перлинах і розпочав навчання П’ятищаблевому Шляху Магамудри і Шести Йоґ Наропи.

Джорджіо провів більше 3 років у рітріті в Індії з початку 2006 до 2009 року під керівництвом таких рітрітних майстрів як Друпон Чампа Рінпоче, Друпон Сонам Кунга Рінпоче і лама Ману з Чилі, який завершив два трирічних рітріти в традиції Дрікунґ Каґ’ю. Джорджио також отримав Вчення про Шести йоґам і Магамудра, а також багато посвячень від Його Превелебності Ґарчена Рінпоче.

Джорджио викладає хатха-йогу в Італії і Швейцарії більше 15 років , а також допомагає рітрітантам та студентам Міларепа Рітріт Центру в Німеччині, через вивчення взаємозв’язку тіла, дихання та свідомості, що має надзвичайне значення на йоґічному шляху тибетського буддизму.