Друпон Церінґ Рінпоче

Друпон Лама Церінг – представник Ґарчена Рінпоче в усіх європейських центрах Рінпоче.

В жовтні 2009 року Ґарчен Рінпоче призначив Друпона Ламу Церінга своїм представником в усіх європейських центрах Ґарчена Рінпоче, включно з українським центром Рінпоче «Дрікунґ Спільнота Ратнашрі».
Переклад листа Його Превелебності Четсанга Рінпоче з нагоди присвоєння Ламі Церінгу звання Друпона:

«Вельмишановний Кончок Церінг у восьмирічному віці приєднався до монастиря Ґаргон в Тибетській провінції Нангчен. Він прийняв посвячення в сан від Друбванга Канора Рінпоче в десять років. Вельмишановний Кончок Церінг служив монастирю, безперервно вдосконалюючись у виконанні ритуалів та обрядів. Також він виконував обов’язки алтарного майстра.

В подальшому Вельмишановний Кончок Церінг практикував підготовчі практики Дрікунґ Янґзаб та Лонґчен Н’їнтіг, а також пройшов пов’язаний з цим стоденний ретріт. Впродовж 1987 року Вельмишановний Кончок Церінг отримував настанови з Дзоґчен Трекчо та Пхови від Кхенпо Мунселя Рінпоче. Він вивчав, медитував та практикував ці настанови до 1989 року, після чого отримав від Кхенпо Мунселя Рінпоче посвячення, передачі та настанови по Дзоґчен Тоґал. Окрім цього Вельмишановний Кончок Церінг також практикував Кілікілаю, Ваджрасатву, Гнівного Ґуру Рінпоче з терма Янґзаб, практику довгого життя Білої Тари, а також протягом місяця проходив таємний ретріт та накопичення мантр Ямантаки. Потім Вельмишановний Кончок Церінг три роки практикував П’ятищаблеву Махамудру та Шість Йог Наропи, присвятивши декілька років перед цим академічним заняттям.
У 2000 році він поїхав до Індії, де отримав всі посвячення та передачі Лінії Дрікунґ Каґ’ю під час Вчень року Змії.

Згідно з настановою Его Превелебності Ґарчена Рінпоче в 2002 році Вельмишановний Кончок Церінг був призначений настоятелем Дхарма-центру Ґарчена в Мюнхені, Німеччина. Зараз, коли Ламі Церінгу було надано титул Друпона (Ретрітного Майстра), я молюсь за нього та бажаю йому спонтанно та безперешкодно завершити дивовижні дії на благо вчення в цілому, а також його окремих гілок, та всіх живих істот.

Підписав 29 січня 2006 року Кончок Тензін Кунзанг Тхінле Лхундруб, благословенний титулом Ґ’ялва Дрікунґпа.»