Наші Практики

Протягом всього часу існування Центру, ми отримали багато вчень та посвячень різних божесв. Проте наш Дорогоцінний Вчитель Ґарчен Рінпоче рекомендував для колективних практик зосередитись на наступних:

Ґуру-Йоґа

Ґуру-йоґа дарує благословення. Вчитель – це приклад, зразок. Якщо ми сприймаємо Вчителя як звичайну людину, наша свідомість залишається у звичайному стані, але якщо ми бачимо Його як Будду, ми звеличуємо стан своєї свідомості. Коли ми бачимо свого вчителя як Будду, ми отримуємо можливість об’єднати свою свідомість зі свідомістю Будди. Сприймаючи свого вчителя як Будду, ми отримуємо благословення, які дають нам силу самотужки досягнути цього стану.

Біла Тара

Як і будь-яка буддійська практика, практика Білої Тари здійснюється з метою досягнути просвітлення, стану Будди. Так як Біла Тара є втіленням всіх видів активності Будд, ця практика допомагає позбутися перешкод в житті, досягнути довголіття та приносить в життя практикуючого удачу.

Біла Тара є основною практикою Його Превелебності Ґарчена Рінпоче.

Ачі Чок’ї Дролма

Ачі Чок’ї Дролма – прабабуся засновника Лінії Дрікунґ Каґ’ю великого Джіктена Сумґона. Вона є еманацією Ваджрайоґіні та вважається основною захистницею нашої Лінії.

Ачі дала обітницю захищати вчення дгарми та відданих практикантів від різних перешкод на їх шляху.

Шаматха

В санскриті слово “шаматха” означає “перебування у спокої”. Це один з методів медитації мета якого полягає в досягненні ментального спокою, а також стану ясності свідомості.

Шаматха є фундаментальною та найважливішою практикою в буддизмі, яка лежить в основі всіх інших методів на практик. Детальніше можна ознайомитись за посиланням.

37 Практик Бодгісатв

«37 Практик Бодгісатв» – сутність усіх вчень Будди. Його Превелебність Ґарчен Рінпоче сказав: «Я дуже рекомендую всім моїм учням особливо ретельно вивчати і осмислювати 37 Практик Бодгісатв . Цей текст – не що інше, як мій замісник. Це – основна порада з глибини мого серця, яку я дарую своїм учням. Якщо ви діятиме згідно вченнь «37 Практик Бодгісатв» і ніколи не відхилятиметесь від нього, це принесе величезну користь особисто вам та усім сущим істотам».

Наші новини та події.