Вчення Друпона Церінга Рінпоче в Києві

Вельмишановний Кончок Церінг у восьмирічному віці приєднався до монастиря Ґаргон в Тибетській провінції Нангчен. Він прийняв посвячення в сан від Друбванга Канора Рінпоче в десять років. Лама Церінг служив монастирю, безперервно вдосконалюючись у виконанні ритуалів та обрядів. Також він виконував обов’язки алтарного майстра.
В подальшому Вельмишановний Кончок Церінг практикував підготовчі практики Дрікунґ  Янґзаб та Лонґчен Н’їнтіг, а також пройшов пов’язаний з цим стоденний ретріт.

Впродовж 1987 року Вельмишановний Кончок Церінг отримував настанови з Дзоґчен Трекчо та Пхови від Кхенпо Мунселя Рінпоче. Він вивчав, медитував та практикував ці настанови до 1989 року, після чого отримав від Кхенпо Мунселя Рінпоче посвячення, передачі та настанови по Дзоґчен Тоґал.

Окрім цього Вельмишановний Кончок Церінг також практикував Кілікілаю, Ваджрасатву, Гнівного Ґуру Рінпоче з терма Янґзаб, практику довгого життя Білої Тари, а також протягом місяця проходив таємний ретріт та накопичення мантр Ямантаки.
Потім Вельмишановний Кончок Церінг три роки практикував П’ятиступеневу Махамудру та Шість Йог Наропи, присвятивши декілька років перед цим академічним заняттям.

У 2000 році він поїхав до Індії, де отримав всі посвячення та передачі Лінії Дрікунґ  Каґ’ю під час Вчень року Змії.

Згідно з настановою Его Превелебності Ґарчена Рінпоче в 2002 році Вельмишановний Кончок Церінг був призначений настоятелем Дхарма-центру Ґарчена в Мюнхені, Німеччина. З 2009 року він відповідає за всі европейські центри Гарчена Рінпоче.

Розклад Практик:

14 липня, п’ятниця

18:00-20:30 Посвячення Будди Амітаби

Рекомендована офіра 200 грн

15 липня, субота

10:00 – 12:00 Посвячення Ваджрайоґіні

14:30 – 16:30 Вчення і практика Пхови

17:00 – 19:00 Вчення і практика Пхови

Рекомендована офіра 300 грн

16 липня, неділя 

10:00 – 12:00 Вчення і практика Пхови

14:30 – 17:00 Ґуру йога Жіктена Сумґона і Цоґ

Рекомендована офіра 200 грн

Всі пожертви за участь у вченнях будуть використані для відшкодування витрат та організацію майбутніх вчень Лами Церінга та інших вчителів, що планують відвідати наш центр цього року.

Будемо вдячні за будь-яку спонсорську підтримку або допомогу в організації вчень.