15. Сни

Ввечері їжте небагато та, перш ніж іти спати, розмірковуйте про смерть і несталість. Сни пересічної людини – це прояви відбитків доброчесних і недоброчесних дій, накопичених у свідомості. Коли вітри-енергії входять в нечисті канали страждань, ми переживаємо нічні жахіття. Жахи – це самовипромінення негативних эмоцій. Добрі сни – це пробудження доброчесних думок. Для того, щоби розпізнавати стан сну, вам необхідно насамперед навчитися утримувати стійке усвідомлення протягом дня.

Спершу маєте навчитися давати раду своїм думкам та емоціям вдень; а вже тоді, з часом, ви будете здатні розпізнавати їх під час сну. Спочатку ви зможете розпізнавати уві сні грубі думки, такі як страх, а далі вже зможете розпізнавати думки й у тонших снах. Таким чином, зі зменшенням невідання, ваші сни ставатимуть дедалі легшими.

Звичайний сон – це стан глибокого невідання; це потьмарення. Тому, замість запитувати: “Чи добре ви спали минулої ночі?”, вам варто було би спитати: “Скільки часу ви змарнували минулої ночі під час сну?”. Звісно, ви повинні спати достатньо для того, аби підтримувати фізичне здоров’я; але достатньо – в розумних межах. Я раджу не більш як п’ять-шість годин вночі, оскільки всі ви мусите працювати. Спробуйте засинати з великою ясністю, і, поступово звикаючи до цього, ви більше не впадете у стан невідання, а зберігатимете ясне усвідомлення.

Ліцензія Creative Commons